Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepis a následné odhlášení vozidla

Dobrý den,

Plánuji koupit nové auto a hned po přepisu ho chci nechat odhlásit. Zajímalo by mě, jestli musím mít při přepisu sjednané povinné ručení a jestli to jde všechno udělat najednou. Nikde to nemohu dohledat.

Děkuji za vaše odpověďi.

Pletete pojmy, pak nemůžete dostat správnou odpověď.
Když koupíte NOVÉ vozidlo, nejdete určitě na přepis. Jde o registraci vozidla do systému. Pokud ale nechcete značky, nebudete ho provozovat, nemusíte mít pojištění. Pak ani nemusíte jít na registraci vozidla. Jelikož myslíte dotaz jinak, nežli jste to napsal, musíte opravit některé informace.