Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zatubování umyvadlové baterie-cena???

Ahoj všem prosím jen dotaz..Rekonstrujeme koupelnu a kapal ,nebo spíše tekl kohoutek..nepomáhalo ani zavřít přívod vody....pan hodinový manžel navrh že to jen dočasně zatubuje..nemělo cenu kupovat novou dočasnou baterii....za výkon si naučtoval (za zatubování umyvadlové baterie dvěma měděnými šrouby viz foto) částku 500,-kč.......cca 200,-kč bere na hodinu...Výměna trvala ani ne 10 minut ..bohužel bylo mu už zaplaceno.....po příchodu domů jsem se té ceny zděsila...oprávněně? děkuju

materiál..no kolik můžou stát takové 2 zátky mosazné si taky říkám..předopkládám že do 50-100kč max....samy těžko, v rodině už není chlap a baby tomu prd rozumíme..natož vědět co a jak když protéká voda..doprava taky ne je z našeho města,zrovna pracoval kousek od nás,tak jen zaskočil sem.

22,-kč za kus....:/...nemám slov...děkuju moc za info...prosím ještě jeden dotazohledně výměny páček u vodoměrů..ty prý taky nefungují...nejde ta voda jimi zastavit...tak nevím co s tím..zde je nutné nechat vyměnit celé to měřidlo..nebo stačí jen ty páčky..děkuju moc