Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aky aku skrutkovac kupit?

ahoj, chcem sa opytat na vhodny aku skrutkovac do domacnosti, potrebujem len obcas nieco utiahnut, neviem, naposledy som utahoval tazku branku asi 15 kg, mal som pozicane naradie, kolko nm je pouzitelnych? diky za rady

Tá prvá doporučovaná vrtačka je skutočne dobra,ale za tú cenu ,no neviem. Ak to budeš používať občas (ako píšeš) máš túto:
https://www.pricemania.sk/aku-vrtacky/einhell-bcd-18-1-2b/
a môžeš si ich kúpiť 9 !
Máš na to 2 roky záruku a v prípade pokazenia (do dvoch rokov !!!)dostaneš ďalšiu novú.
Môj kolega si kúpil dve za 70€ pred troma rokmi a hovorí že tú druhú ma zalepenú ešte stale v krabici nepoužitú.
A robí s ňou dosť často.