Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Benzín nebo líh?

Zdravím,
mám dotaz, jestli na odmaštění místa poškozeného autolaku před opravou použít lépe technický benzín nebo líh.
Nově jsem se dočetla, že je lepší líh.
Díky za stručnou odpověď.

Výhradne technický lieh.
(Benzíny, tiež technický benzín ako aj organické riedidlá aj C6000 /acetetón/ sú mastné).

Alebo lekársky perchloretylén (čikuli), feťáci z vybývanej osady so svojskou kultúrou ti poradia. To je absolútny odmasťovač, takmer v dokonalom odmastení nad 98% liehom.