Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Protéká voda ve WC FRIATEC FRIABLOC 32 10 00

Dobrý den,
prosím o radu. Cca 10 min. po spláchnutí nám začne ze zásobníku do wc mísy protékat voda. Přitom se mi zdá, že nová voda do zásobníku nenatéká (zásobník nehučí). Znáte někdo postup tak se do zásobníku dostat a jaký dílec vyměnit?
odkaz snad na správné součástky: https://www.sanitarni-systemy.cz/productpartsdiagram/index/viewdiagramparts/diagram_id/1/group_code/friatec/

Děkuji. Radim

Ona natéká tou trubkou v dílu č. 4, kdybyste zavřeli kohoutek přívodu, tak by to přestalo. Takže k výměně buď celý díl, někdy stačí vyčistit vnitřní membránu, nebo otočit těsnění, to podle způsobu zavírání. U obyčejného kombíku je to záležitost do 200,-.
Ano, může se stát, že nedovře vypouštěcí armatura, ale to by to nezačalo protékat až po naplnění nádržky.