Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digestor

Dobry vecer,
Koupil jsem digestoř, z digestore vede kabel do zapojeni do zasuvky, ze zdi mam vyveden kabel 3x 1,5 ten se pouziva na svetla, muzu dat krabicku a udelat ztoho zasuvku?
Dekuji za odpoved

Pro použití světla, nebo zásuvka není rozhodující průřez kabelu. Je možné tam udělat zásuvku, pokud to není vyloučeno polohou, nebo jištěním. Nové instalace v kuchyni mají být za proudovým chráničem. A existují ochranné vzdálenosti od dřezu.