Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aky medzikus medzi kompresor a vypustny ventil?

Dobry den,

potrebujem na zahrade vyfukat zavlahu. Mam moznost si pozicat 24L kompresor a postup ovladam. Potreboval by som ale radu, aky diel pojde medzi hadicu z kompresora a vypustny ventil na gulovom ventile, tadial potrebujem kompresor pripojit. Vypustny ventil ma standardny rozmer, neviem cim byva ukoncena kompresorova hadica. Dakujem

Dobrý den , většina vypouštěcích a ovzdušnovacích kohoutků má závit G 1/4 , takže koupit část rychlospojky s venkovním závitem G 1/4( někdo značí R 1/4 , G je mírně konické , R válcove) a to našroubovat místo vypouštáku, nebo vyšroubovat koncovku z nepoužíváné vzduchové pistole