Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ELEKTROBOCK TS01 - jak přesně funguje tato tepelně spínaná zásuvka

Dobrý den,

prosím jak přesně funguje tato zásuvka?

https://zasuvky.heureka.cz/elektrobock-ts01/specifikace/#section

Chci ji umístit do sklepa k bramborám. Jakmile klesne teplota pod 3stupně, tak mi sepne olejový radiátor. Kdy mi ale olejový radiátor zase vypné? Horní teplota se také nastavuje? (Co je to ta Hystereze: pevná (0,3°C)? To jako když bude v místnosti 3,3 supně, tak provede zásuvka zase vypnutí? Děkuji za vysvětlení. :)

Ešte by jeden pochopil, ak chceš prikurovať grulám odporovým, napr. 100W plochým drôtom na rozmrazovanie odkvapov a rýn, prípadne elektrickou poduškou s príkonom 40W niekde v polystyrénovej krabici situovanej na balkóne paneláku ak klesne celodenná kosa pod mínusový krut. Ale 2kW olejáč v neizolovanej, solitérnej miestnosti, je drahý špás. Vykop na zemiaky nejakú hlbšiu jamu prekrytú doskami alebo ich odvleč do pivnice z tvojho kurníka či udiarne klobás alebo kde si ich do nejakej oplechovanej garáži nacpal.

Zlatý Internet, čo sa tu všetko človek nepodozvená zo strany kutilsta, resp. bastlenia v prípade starostlivosti o zazimovanie švábok (erteplí).