Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Montáž splachovacího tlačítka

Dobrý den, mám takový menší problém. Po přestěhování na nový byt sme si všimli, že dekl od nádrže na wc je na dvě půlky. Dekl sem teda slepil a chtěl dát na své místo. Odšrouboval sem splachovací tlačítko, umístil dekl a chtěl zas splachovací tlačítko dát zpět, ale ejhle. Tlačítko nejde zpět zašroubovat, takže tim pádem nesplachuje. Dekl je slepený a nasazený správně. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Děkuji předem za odpovědi.

Chtěl jsem ti poradit, tak jsem si zapnul svou křišťálovou kouli, ale je ňáká rozbitá a v záruční opravně mají dnes zavřeno. Tak sem zkus dát pár fotek, ať víme, wo co go. Těch nádržek se splachovacím tlačítkem je vícero druhů.