Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aku brusku

Zdar,
Potrebujem vybrusit dosku s hrubou vrstvou laku do roviny. Mam vibracnu brusku 300W na brusne papiere, ale brusi to hrozne pomaly. Skusal som s flexou, ale tam nedodrzim rovinnost, proste vznikaju ryhy.
Akou bruskou to co najrychlejsie a najrovnejsie zbrusim ?
Dakujem

Zdravim, na brusenie vacsich rovinnych ploch, s poziadavkou na velky uber materialu je urcena pasova bruska. Uber materialu si viete regulovat jednak pritlakom, jednak hrubostou pouziteho brusneho pasu. Na rychle odstranenie laku by som pouzil hrubsi pas, nasledne prebrusil uz ciste drevo jemnejsim.