Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Výčep" na rum s kolou

Ahoj,
chcel by som zostrojit "vycep" na chlast s kolou, v podstate stejny jak je na obrazku v prilohe (odkaz tady: https://scontent-lga3-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/17126529_173898666449446_2589967641443565568_n.jpg )
mam zopar otazok:
1. Medzi jednotlivymi suciastkami staci pouzit gumove tesneni?
2. Jak najjednoduchsie udelat ten "stojan" .. dil jak je pod T-ckom pod kohoutkem. To T-cko by malo byt zo spodnej strany ucpane, aby pod nim nebola zbytocne trubka plna tekutiny ktoru bude problem vyliat.
3. Jak udelat vkladani lahve do stojanu, aby sa nic nevylilo?

Diky moc za odpovedi.

1. Lepší je koudel.
2. Pod kohoutem nebude trubka, ale kulatina a na ní z jedné strany vyříznutý závit, z druhé přivařený plocháč.
3. Nejspíš použít originál víčko, do něj vyvrtat otvor, utěsnit v osazení a lahve poté šroubovat dnem dolů, teprve poté zařízení obrátit.

Jestli to bude fungovat, jste se ale neptal.