Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení repro Genius SW-HF 5.1

Dobrý den.
Jsem kdysi dostal od známého tyto.
https://www.czc.cz/genius-sw-hf-5-1-5000_2/34893/produkt

Před par dny mi přišla od Číňanu zvukovka.
http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-External-6-Channel-5-1-Optical-Audio-Sound-Card-for-Notebook-PC-Ornate/263089686412?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=562089094844&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Jakým kablem propojit tu zvukovku a subwoofer?

front out - rear out - cen/bass out

Stačí normalní dvijlinka nebo raději stíněna?
Bude to od sebe 1,5 metru.

Však ti to neutiahne, repro bude iba šlepotať. Je vôbec v tom šunte zvukovky, tzv. ZK, správna impedancia (Ohm) súhlasná s odporom na repro?

Dôležitá je výhradne správna polarizácia. V praxi to znamená, aby boli všetky repráky jednotne napojené na +/-, aby sa membrány repro vychyľovali jedným smerom (cievka v štrbine magnetov).

Kábel radšej švacni tienený, nech nechytáš krátkovlnné vysielanie odporných zelených mimoňov večne bzúkajúcich okolo Zeme, na tých ich zelených kastróloch za zelenými oknami ovládajúc zelenými končatinami zelené riadiace páčky.