Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vinylova podlaha na OSB desku

Ahoj,
menim podlahu a mam v planu na OSB desky dat vinyl. OSB desky jsou dve do krize a jsou vzajemne sesroubovane. Pod OSB deskami je mirelon a tramovy strop. Chtel jsem koupit celovinylovou podlahu o tloustce cca. 5 mm, ale v jednom podlahovem studiu mi bylo receno, ze se na OSB desky celovinyl nedava, protoze pry vinylove dilce diky pohybu stropu vyskakuji ze zamku a proto se dava vinylova podlaha na nosne HDF desce. Ta je tlustsi a lepe zvlada pohyby podlahy. Tloustka je prave problem, potrebuju se dostat na urcitou tloustky podlahove konstrukce. Ptal jsem se i jinde a zadne podobne zkusenosti s celovinylem nemaji. Samozrejme je treba pouzit kvalitni podlozku.
Nemate nekdo s celovinylovou podlahou na OSB desce zkusenosti?
Diky
Honza

také toto plánuji ,chtěl jsem položit vinilovou podlahu na osb ale prý se tonedělá tak mě napadlo místo osb desek nebo alespoň tu vrchní dát sádrovláknitou desku. Na to by se už mohl vynil pokládat???