Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Robotický vysavač

Ahoj,prosil bych o radu.
plánuji kupovat robotický vysavač do nového domu,ale nevím který,vůbec do toho nevidím a nechtěl bych se nějak spálit.
vysavač bude převážně na plovoucí podlahu takže něco co má i mop (95% plovoučka+dlažba) zbytek malý koberečky
koukal jsem na DUORO XCLEAN PROFI ale na internetu jsem našel že nemá moc dobré navádění že se dost zasekává v rohu.
chtěl bych aby se dal i programovat na určitý dny popř i hodiny.
nějaký rady/tipy který vybrat ?
prosím odpovídat k tématu a neřešit proč to nesetřu sám,gramatiku apod... děkuji

Mám starší odstraněna reklama (Kurt)roombu 866 a stále spokojenost. Docela by mě zajímalo, jak si vedou Xiaomi vysavače oproti těmto lehce starším iRobotům, zda je tam nějaký výraznější progress nebo jsou změny jen kosmetické.