Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth Handsfree parrot mki9100

Zdravím.
Bylo to už u auta co jsme koupili.
Nějak se s tým nedovedém domluvit.

Když se snažíme spárovat, vyhodí to hlášku "Mnoho sdružených přistroju".
Do menu se mi podařilo dostat jen jednou a aní nevím jak, prostě jsem mačkal co mně napadlo.

V návodu je.
Pro přístup k menu stiskněte centrální knoflík.
Co je myšleno tím centrální knoflík?

Tak ten se kterým se dá i točit?

Tak je to asi pokažené :.(

Zapnu kliček a normálně to najede.
Po najetí vidím na displeji parrot mki9100 a po chvilce tam začne létat ikona bluetooth.
Postupně jsem zkoušel stlačit všechny i ten co se sním dá i točít a nic.
Menu nikde.