Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Papirovani s autem

Ahoj. Mám takový dotaz ohledne papirovani kolem auta, moc se v tom nevyznam. Mám v plánu dělat trošku do aut, kupovat bouracky a zpravovat je. PŘi koupi daného auta musím řešit přepis, pojištění evidencni kontrolu i kdyz to auto bude u mě necelý měsíc a pak ho prodám dále ? Nešlo by teoreticky pri prodeji nechat udelat od prodavajiciho plnou moc a po opravě bych tuto plnou moc předložil novému kupujícímu? Jde mi o to kdyz koupím auto za pár kaček jestli musím nutné udelat přepis (800kč) evidenci (500kč) a pojištění na dobu určitou např jeden měsíc (500kč)'? Děkuji za rady

Teoreticky by to išlo, ak by si našiel budúceho kupcu vozidla pred a po jeho oprave. Predávajúci by ti musel na ruku doplatiť cenový rozdiel z nákladov na matroš a tvojho zisku z opravy. Kde takého vola nájdeš? (resp. oboch zmluvných účastníkov, ktorí by vopred podpísali napríklad "Zmluvu o dielo" ).