Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyčistit omítku za střechy

Ahoj,měl jsem jednoho moc šikovného řemeslníka ,který mě měla fasádou natáhnout komín.Když jsem to pak viděl chtělo se mě brečet,všude kolem komína na střeše omítka.Bohužel už byla zaschlá.já jsem to dnes zkoušel špachtličkou ale drží to jak židovská víra,snažil jsem se to odseknout kladívkem ale taška hned praskla.Je to glazurovana střecha .Možná nějakou vysokotlakovou Vapkou...co myslíte nebo nějakou chemií?

Wapka by to mohla zvládnout.Bouchání do tašek nepomůže.Počkal bych na silnější déšť a pak bych se na to vrhnul s wapkou.

Doufám že řemeslník nedostal zaplaceno.Protože každý normálně smýšlící člověk by pod komín nacpal aspoň nějaký karton či zakrývací plachtu.