Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plagat teplot kovania

Zdravim,

Natusi niekto, kde by som vedel zohnat plagat, kde su farebne vyznacene teploty ohriateho zeleza ? Chcel by som to do dielne ku kovadline. Co som nasiel na nete obrazky, jednak maju male rozlisenie, ale bojim sa aj ze mi tlaciaren netrafi odtien. Ale to by snad aj trafila, len rad by som to A3, a na to bolo velmi slabe rozlisenie.

Vdaka,

Mato

Zdravím, z této prezentace by to šlo "vytáhnout" a poté vložit do samostatného pdf-ka a poté nechat vytisknout. Je to pdf formát, takže obrázek je vektorového typu-lze "libovolně" zvětšovat bez výraznější ztráty kvality. Hodně zdaru.
www.zlinskedumy.cz/download/16562-VY_32_INOVACE_CER0711.pdf

P.S.: Něco navíc do začátku: http://kovarna.webzdarma.cz/stranky/zakladni_postupy/tabulky_teplot.htm :-) .