Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Předělání chladničky - externí termostat

Zdravím, pořídil jsem starší chladničku, po odstrojení propasíroval přes 60-ky dveře do kumbálu, kde hodlám vařit pivo a potřebuji chladničku na kvašení se stálou teplotou 10-12 stupňů C. Koupil jsem externí, zásuvkový, digit. termostat a potřebuji vyřadit z činosti temostat v chladničce.
Rozebral jsem ten bazmek, ve kterém je to tamto s tím kolečkem. Přikládám foto a moc vás prosím o radu, co s čím propojit, aby chladnička běžela nonstop. Nerad bych to dělal metodou pokus-omyl. Díky moc

[dsc001rjr.jpg]

zdravím,před léty jsem stavěl elektronickou náhradu ledničkového termostatu s následujícím poznatkem: po vypnutí motoru kompresoru tento nelze po méně než asi 4 min. znovu nahodit, vypne nadproudová ochrana. Asi důsledek ne úplně výkonného motoru běžné chladničky. Proto si myslím, že běžné chladničky nelze použít pro stabilizaci teploty +- 1st. C.