Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spací nástavba

Zdravím.Pracuji jako řidič nákladního auta se spací nástavbou, bohužel můj předchůdce byl humusák a přestože jsem si kabinu dál do pořádku tak spací nástavba je cítit nejspíš potem??Je to fakt hnus tak jsem se chtěl zeptat zda někdo ze zdepřítomných by nevěděl jak tu spací nástavbu vyčistit.Jestli si najít firmu nebo jestli to jde vlastními silami.Dekuji za odpovědi.

Z auta se smrady čistí velmi svízelně. Všechno vyndat, co jde zahodit a dát nové. Zbyde "železo" v autě, tam puch zaleze do všech škvír a jedině snad vypařit nějak pod tlakem to vyčistit. Odvážel jsem odpadky v pytli ze svého letního kina, cestou pytel prdnul a ty schnilotiny vytekly do kufru. Všechno jsem vyndal, vydrhnul ale zateklo to kamsi do škvír a smrdělo to aspoň půl roku a ničím se mi ten hnus nepodařilo sanovat. Ještě za půl roku to v autě hrozivě puchlo, jako by tak chcípl medvěd.