Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Elektřina

Dobrý den mám problém, moc vás prosím o radu. Zhruba před půl rokem jsme se přestěhovali do pronájmu, poslední dobou začala syčet elektřina když pereme prádlo (syčí to u zdroje u kterého se vypíná elektřina v bytě = krabička na chodbě) předem děkuji.

Moze byt okrem toho povoleneho dratu aj napr. nejaky vadny istic alebo aj nejak na hranici pretazeny okruh ze to este nevypne ale vydava zvuk.
Co vsetko je vtedy okrem pracky zapnute v kupelni alebo kuchyni?
Ale nech to nejaky elektrikar pozre a pripadne najprv aspon podotahuje. Sami nic nedotahujte alebo ak tak len po vypnuti hlavneho istica mimo byt.