Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nátrubek 2" silnostěnný nesvařovaný - kde zakoupit

Dobrý den,

neporadil by prosím někdo, kde sehnat ocelový (vhodný k přivaření) nátrubek DN50 s vnitřním závitem G2", ale takový, který bude mít co nejsilnější stěnu, tedy vnější průměr min 70mm a více a nebude mít podélný šev. Běžně dostupné nátrubky mají podélný šev a vnější průměr 66,3mm viz zde

Díky moc

Děkuji za reakce oběma.

Bude to na olejovou nádrž, kde jsou vibrace, takže proto ten požadavek na nesvařované provedení a se silnější stěnou. Tak alespoň bude mít soustružník co dělat. :-)

Díky.