Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poskrabany lak hubkou

ahoj, frajerka mi umyla auto hubkou, tou drsnou stranou a teraz je cele doskrabane, tie skrabance su jemne, ale viditelne, pasta nepomohla, nejake rady? dakujem

Že-by Zuzka, Ajax, však tieto abrazívne prášky obsahujú iba mletý vápenec, nemali by poškodiť lak, ako drhnutie laku s kremenným pieskom vyťaženého zo Záhoria.

Normálne stačí vosk a na sucho preleštiť.

V opačnom prípade jemná brúsna pasta, veľký filcový kotúč na vítačku a máš dva dni o zábavu postarané.

Já jsem zkoušel odstranit pryskyřici co mi kápla na auto ze stromu pod kterým jsem parkoval z laku hubkou. Určitě byla nová, ještě nepoužitá. A taky mi udělala na autě škrábance. Koupil jsem si auto s bezpříplatkovou barvou, údajně kdybych se praštil přes kapsu tak ta příplatková barva je odolnější.