Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojka na PB lahev

Dobrý den všem,
pořídil jsem si plynovou výheň k připojení na propanbutanovou lahev. Při pokusu o zapojení jse však narazil na problém - regulátor je udělaný tak, že kvůli madlu PB lahve není možno k lahvi našroubovat matici. Z jedné strany madla zavazí manometr, z druhé hadice. Proto bych potřeboval nějaké prodloužení, ideálně koleno, avšak na obou koncích musí být levý závit (resp na jednom konci převlečná matice s levým závitem). Je možné něco takového sehnat? Mně se zatím nedaří na takovou věc narazit. Je případně možnost řešit to nějak jinak?
Děkuji

Jaký závit má ten regulátor na hadici a k lahvi se nepozná, ale buď koupit ve prodejně svářecích potřeb vývodku na hadici zárohák po změření závitu, nebo nechat vysoustružit delší ten kus mezi regulátorem a PB lahví (původní matka by se dala použít).