Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lcd televize se zapne ale nehraje

Dobrý den.vcera jsem se dival na tv a najednou prestal jit obraz a do pul minuty i zvuk.ted kdyz ji zapnu tak podle diody se tv zapne ale obraz ani zvuk neni.treba by stacila vymena nejake soucastky.uz je po zaruce a byla dost draha tak se mi nechce ji vymenovat za jinou.diky za odpoved

Kondíky by se daly poznat lehce, bývají nafouklé nebo rovnou bouchlé, někdy je to ale nenápadné (pak pomůže jedině měření). Ale to je spíš proces dlouhodobý (přístroj funguje postupně stále hůř až se třeba nezapne). Před několika měsíci jsme takhle s kolegou opravovali televizi, kterou vzal do práce cestou na sběrný dvůr (teda já jsem ho k tomu naved, on ji chtěl vyhodit rovnou). Teď prý funguje líp jak nová.
Pokud není v záruce, neměl by být problém se do ní podívat, pokud se do ní dostanete. A pokud se to povede, šel bych nejdřív po napájecím zdroji. Víc bych já osobně asi nevyřešil. Je otázkou, jestli ještě dneska existuje nějaký servis, dyť dneska se všechno rovnou vyhazuje.