Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zazdít garáž

Dobrý den,
mám samostatnou garáž, kterou bych chtěl zazdít. Vlastní foto namám, ale vypadá to asi jako tady. Jak to mám udělat? Kopat základ až do 80cm, s tím počítám. Ale netuším, jak to zaizolovat. Stačí položit pás ipy mezi zdivo a základ? Pomohl by mi i nákres.
Díky
Tom

Ak je garáž prefabrikovaná, odliata z vibrovaného betónu, v tom prípade moc nesaje vlhkosť. Lenže garáž je jednoduchá stavba a pri zmene užívania zamurovaním vjazdu pre vozidlá, je nutné požiadať stavebný úrad.