Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je kartón vhodný pro zateplení střechy?

Dobrý den,
Chtěl bych si zateplit kousek půdy. Mám neomezený přístup ke kartonovým krabicím, které mají v sobě vzduchové mezery, tudíž by měly teplo izolovat. Jediné, s čím si nejsem jistý je jestli by kartón nemohl v létě vzplanout...
Je to dobrý nápad?
Změna předmětu, původně: Je polistyren vhodný pro zateplení střechy? (karel)

Napenetruj kartóny práškovým boraxom (používajú zvárači, mikrolelement do hnojív), nemám otestované či po penetrácii papier horí.

Ako viacvrstvý izolant je dobrý nápad, len nesmie navlhnúť. Bezďáci si stavajú z kartónov luxuxs, 3+1, baby na takýto bejvák letia, ako po údenom,,,

Je to nebezpečné, radšej sprav poriadny hromozvod, fest, hlboko v mokrej pôde uzemnený a skontroluj kabeláž s elektroinštaláciou, iskriace vypínače a zásuvky.