Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zivica na aute

zdravim, cim najjednoduchsie odstranit zachnutu zivicu zo stromu na kapote a oknach auta? nejedna sa o velke kusy, max maju cca 1 - 2 cm. vdaka.

Souhlas, stolní olej nebo sádlo, stačí málo. Rozmatlat olej nebo sádlo s tou smulou, bez vody. pak přidat ve vodě rozblemcane hodně koncentrované mýdlo (kontistenci spis šlem, nez mydlova voda) a opet poradně rozmatlat. Udělá se vodou ředitelna emulze. Pak vzít dolu vodou

Dobrý den,kupte na benzině technický benzin,smůlu rozpustí,lak nijak nenaruší.Dva hadříky,jeden namočit do benzínu a namočit s tím postižená místa,rozpuštěnou živici setřít větším suchým hadrem,nejlépe ustřihnout ze starého bavlněného trička bez švů,ty mohou poškodit lak.:-)