Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka hučí ale jenom při praní.

Dobrý den, mám pračku LG F 1409TDS,po 5 letech v ní něco hučí ale jenom při praní když se buben otáčí a to v obou směrech. Při ždímáni a odčerpáváni vody je klid. Občas se stane že se zvuk na okamžik změní nebo umlkne , ale jen na okamžik. Nemá někdo s touto poruchou zkušenost ? Vyloučil jsem ložiska pračky (jsou vyměněná) čerpadlo to také není tak fakt nevím , poraďte. Děkuji. Jiří

Dobre by bolo vediet akyze zvuk ta pracka vydava, ale nasiel som nejake videa tu a tu a v komentaroch sa casto spomina recirkulacne cerpadlo, bud je v nom len nieco zasprajcnute (mlati sa v nom nejaky bordel co tam spadol) alebo je zle.