Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rádio přes bluetooth

Ahoj, viděl jsem rádio byl to takový jako malý reprák sdíleno přes mobil Samsung hrálo to perfektně.
Nevšiml jsem si značky rádia.Máte někdo zkušenosti jak to celé funguje? Dík

Ahoj.
Reproduktor přeš bluetooth je dobrý, stačí na mobilu zapnout bluetooth, spárovat a už hrajete z repráčku.
Není to tak jednoduché najít kvalitní reproduktor. Záleží jaký výkon potřebuješ. Ty malí co se vejdou to pomalu do kapsy , tak maji většinou 3W. To se hodí , když sedíš venku , ale celkem blízko u toho , ale basy bývají nic moc, ale někdy to stačí. Další se dívej na výdrž baterie , za stejnou cenu můžeš mít různou výdrž hraní. Potom některé repráčky bývají i odolnější, můžou zmoknout nebo jim nevadí drobné pády.
Spusta z nich má rádio, to se dá celkem používat. Dále mívají audio IN, většinou přes kabel ze sluchátek. A slot na pamětovou kartu, většinou micro SD. To ovšem je podle mne na nic. Sice můžete přehrávat MP3 z karty , ale pokaždé v stejném pořadí, jak jdou za sebou. Bohužel nemají náhodný výběr ani výběr ze složek. To mají až ty mnohem dražší modely.