Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Navigace v telefonu

Ahoj,

jakou mně můžete doporučit navigace do telefonu/auta? Mám stažené Waze a Mapy.cz, nezkoušel jsem však podle nich jet. Jak fungují bez připojení k internetu? Přepočítávají a navigují? Jakou mají spotřebu dat, když budu cestou potřebovat přepočítávat?

Dneska jsem jel do práce podle offline navigace Mapy.cz. Cestou tam se navigace až po 7 kilometrech a tedy asi tak 10 minutách napojila na GPS a začla navigovat. Při zpáteční cestě se na GPS již napojila hned a navigovala mě celou cestu. Nemám si na co stěžovat. Líbí se mi hlasové navádění - hlas je srozumitelný, jasný. Pokud tedy zrovna nejedete do mírné zatáčky - tam jsem se tonu hlasu musel usmát.