Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšení pozemku o 60cm a sadba trávy

Ahoj,chtěli by jsme zvednout výšku pozemku asi o 60cm.a zasadit trávník aby jsme to měli hezké.Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti jak postupovat?Mám slíbenou černozem 8 tatrovek ,potom asi rozhrnout a uhutnit nějakým válcem že?nebo žábou?A potom jsou nějaké chemie na plevel nebo hned mužeme osít nějaký trávník?děkuji za všechny rady i na co si dát pozor.

No, to nemate moc velkej pozemek... jedna tatra, to je tak 12 tun to je cca 8 kubiku zeminy, takze mate pozemek 100m^2...
Hutnit idealne po vrstvach, navezenejch 60cm si bude sedat a ne malo.
Muzete to striknout roundupem, ale jenom jestli vam tam neco v mezicase neco vyroste, jinak netreba nic a rovnou osit.

Takze zaokrouhleno tech tatrovek cca 20.
Me to pripomelo mou uzasnou drahou polovicku, ta se taky rozhodla ze by na nasem, ponekud vetsim, pozemku chtela "rovnej placek". Inu, vzal jsem nivelak, pak kalkulacku do ruky a jeji "rovnej placek" spocital na 92 tatrovek+operna zed. Neverila mi a nechala tam navezt 4 tatrovky :-D - pak teda videla, jaky je to plivnuti a dalsiho pul roku to po vecerch katrovala(taky cista cernozem, urcite budete spokojeni) a rozvazela po dirach a vyjetejch kolejich od tatrovek.