Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barva samolepky na auto

Dobrý den.
Vlastním auto Škoda Rapid v barvě corrida (červená a není to metalíza) a chci si koupit samolepku na kufr. Která barva bude lépe vidět / vypadat? ČERNÁ nebo BÍLÁ?

Díky za info, ale velkou roli tam hraje i kontrast barev. Pokud budu mít auto světle žlutý, tak bude lépe čitelná černá samolepka a naopak na tmavě modré bude lépe viditelná bílá. Červená je pro mě trochu střed, tak váhám.