Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba postele

Zdravím, v minulosti jsem par dřevěných konstrukci na postel vyrobil, ale tentokrat je požadavek takový, aby to byla postel téměř manželské velikosti a dala se rozpojit tak, aby šla přestěhovat do paneláku. Zatím jsem nedostal žádný nápad jak to udělat, aby konstrukce byla pevná a zároveň rozpojitelna. Nějaké rady, návrhy a nápady?
Lukáš

byla pevná a zároveň rozpojitelna

Postel má čela a bočnice. Odjakživa jsou rozebiratelné. Kování se prakticky nezměnilo.
Spíš jde o dodatečné dotažení vrutů po určité době, dřevo se sesychá. A udělat to z masivu. Žádná 18mm dřevotříska.