Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koaxiální rozvody k TV

Dobrý den, prosím o radu jak mám "nasmyčkovat" koaxiální kabel případně natahat když mám jeden společný výstup ze zdi (všichni sousedi jsme propojeni v jeden okruh) do dvou různých místností (ložnice, obývací pokoj). Zda vést první vývod k Tv do ložnice a od té do obýváku nebo každou místnost zvlášť od "vývodu". Přikládám i obrázek rozmístění. Můžu zaslat i foto rozložení místností pro lepší představu. Děkuji moc za rady

Daj si rozbocovac niekde k tomu vstupu, a z neho ved kable do vsetkych potrebnych miest. Ziadne slucky.
Na rozbocovaci a dlhych kabloch vznika utlm tak ked bude nakoniec zly signal tak potom bud zosilit signal na vstupe do bytu alebo aktivny rozbocovac. Ale casto staci pasivny (dobre je aj mat kvalitne hrube 9mm kable, a ne predrazene 3mm sracky z elektroojeb predajne)