Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svářečka z lidlu - "COčko bez plynu"

Ahoj, koukám že teď budou v lídlu mít tuto svářečku nabidka.htm . Co si o tom myslíte?
Už delší dobu by se mi líbilo do garáže COčko, jenže za prvé to moc nemám kam dát a nechce se mi dávat okolo 10 tisíc za něco, co využiju párkrát do roka. Občas přivařit nějakou matku, tyčku, nabodovat plech a podobně.
Tohle co nabízej v lidlu vidim poprví - je to vlastně cočko bez plynu, pokud koukám správně. Nemáte s podobnou svářečkou někdo zkušenosti? Dá se s tim vůbec něco svařit?

Nebrat. Blba regulace. Drahej drat. Drat je vlastne elektroda naruby - nutno otriskavat strusku. Mozna usetrili na usmernovaci a tak je to dokonce vlastne jenom trafo. A pokud setrili fest, nema to ani vypinani proudu a clovek si nablika raz dva.
Jedinej bonus je, ze to zvladne i slabej vitr, coz COcko neda.

Něco podobného jsem si pořídil už před lety a nedoporučuji. Pořádně jsem s tím nikdy nic nesvařil a drát je zatraceně drahý. Půl kila asi 400 kČ. Svářečka nemá usmněrňovač, takže je to vlastně stejné jak svářecí trafo s pořádně drahým provozem. :-)