Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opření žebříku

Ahoj,
Můžu opřít hliníkový 8m žebřík přímo o zateplenou fasádu a lézt po něm a nebo to poškodím? Je to 10cm polystyren s perlinkou a lepidlem a omítkou, klasika... Díky za názory.

děkuji. Žebřík bude z půjčovny, tak budu mít omezené možnosti solidního připevnění opěrné desky, proto si pohrávám s myšlenkou nedat tam nic... Ale asi tam fakt něco radši přidrátuju...