Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde zohnat nasavaciu hadicku na krovinorez

Zacal mi zdochynat krovinorec tak som ho rozobral a zistil som, ze nasavacia hadicka je "zlomena", proste sa rozpadla na dva kusy. Da sa kupit nejaky "original", respektive viem zohnat nieco daneho priemeru, dlzky a upravy (na koncoch zvacseny priemer, aby sa lahsie nasunul nasavaci filter a hadicka na motor).
Btw ako sa moze hadicka roztrhnut priamo v nadrzi krovinorezu to mi nejde do hlavy?!.
Edit: Mozem zajtra zavolat nejakemu servisnemu stredisku, ktore som vygooglil, ale tipujem, ze hadicku si vypytaju 5-10 eur, predaju mi to spolu s filtrom nasavacim navyse (dalsich 5-10 eur) a doprava bude za dalsich 5-6 eur, takze otazka skor znie, ci je mozne hadicku zakupit zvlast v nejakom bezne dostupnom obchode.

Běžně je k sehnání buď v domácích potřebách (jak psáno výše např. Hornbach), ale zcela jistě v nějakých auto-moto dílech nebo v obchodě se zahradní technikou. Vzal bych kousek s sebou a prodavač už si poradí. :-) Tuhle závadu jsem řešil cca před rokem také. Tady není vážně potřeba volat servis.