Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD přehrávač vhodný zesilováč k tomu

Dobrý den mám doma z domáciho kina bedny 5.1 koupil jsem si lg přehrávač a chci k tomu koupit nějaky zesilovač na bedny aby zvuk jel přes zesilovač do beden a obraz z dvd do tv pri to jde přes audio optical out ULX9I ale nemám stím zkušenosti je možné třeba to zapojit přes rozdvojku hdmi ? aby obraz dvd šel do televize a zvuk z dvd přes zesilvač do beden ? děkuji za jakoukoli radu a pomoc.

Co takhle si k tomu koupit AV receiver? Signál půjde z toho přehrávače přes HDMI (případně optiku) do receiveru, zvuk z něj půjde přímo na bedny a obraz + zvuk půjde z receiveru přes HDMI do TV (u TV ztlumíš její repro), Cenu bych přizpůsobil ceně beden. Takže by bylo dobré uvést o jaké bedny se jedná.

Budeš potřebovat dva HDMI kabely. Jedním propojíš DVD do HDMI In vstupu toho zesilovače. Druhým propojíš výstup HDMI Out zesilovače se vstupem televize HDMI In. Dál jsou na tom zesilovači svorky na připojení beden. Ten subwoofer od beden je aktivní, nebo pasivní (zapojuje se do zásuvky, nebo ne)?

Tak hlavně že to pojede, cenu už neovlivníme no takže s DVD klasický kabel hdmi do hdmi zesak a ze zesaku hdmi to druhé a do TV kurna zesak Yamaha TV Samsung DVD LG :D dobrá kombinace a to můžu casem jakekoli bedny do 500 watu koupit že?

Ta yamaha nema zosilovac pre subwoofer.

Co su to za reproduktory? Ak su to nejake plastove miniaturne sracky, tak to su tak 5W a ne 500, to 500 na nich len vtipny cinan nalepil aby bola sranda.

(inac mozes si zohnat aj akykolvek 6kanalovy zosik, alebo aj zbastlit za par stovak plus zdroj, a k tomu existuju aj dekodery SPDIF -> 5.1 analog (akurat to bude dost drahe). Receivery maju dekoder v sebe (digital vstup))

Jako 4 sloupace plus subac 5+1 kino nepoužívám po 2 letech odešel přehrávač po opravě za 1000 kc odešel na věčně časy úplně tak sem si koupil přehrávač LG bluray kvuli hodně formatum a podobně a teť sem chtěl jenom zesak abych ty bedny využil a celkem to má 500 w. Cela sestava chcu pouze poradit jen zesak abych koukal na filmy a do toho mi yo repro jelo

To je přímo kino dělané na filmy než hudbu s centru pěkně hlasy ze zadu pěkně efekty filmu a přední a subac dodělávám zbytek paráda na filmy spokojenost hudba pokaždé jinak že to sem neřešil chtěl bych prostě nějaký zesak na využití na filmy to repro

Neexistuje nafilmy nahudbu, bud je to dobre vo vsetkom alebo je to nahovno vo vsetkom. Ja sa ale nebavim o nejakom pjekne, ale o tom ze ci to a) zhori lebo to asi neni ani 100W, b) zhori lebo to nema vyhybku (?) Maju tie repro vyhybku? Kolko je v nich menicov a kolko to ma privodnych dratov?

... ked to doteraz nemalo subwoofer vobec, tak tie repro hraju aj basy a sub ani nepotrebujes a kludne to zapoj na hocjaky receiver. Center ale treba.

Ved o tom cely cas pisem ze to su nejake tenke prditka co nemaju basak, yamaha receiver sa da nastavit tak ze im nastavis ze satelity su len vysky a stredy, a basy ze maju ist na subwoofer, pozri si navod k tej yamahe konkretnej co tu bol link, navod sa da stiahnut (https://europe.yamaha.com/en/products/audio_visual /av_receivers_amps/htr-2067/downloads.html) a predtym jak to budes pustat tak si to nastav spravne inac tie repro mozes odpalit.
User manual kapitola 8, nastavis u vsetkych repro ze "small" (malo by to byt tak prednastavene)