Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokazde spalena zarovka g6.35

Dobry den,
mam v koupelne zrcadlo s dvema malyma svetlama, pravdepodobne na zarovky g6.35 (padnou tam dobre). Pokud strcim zarovku do leve patice a zapnu spinac, tak se nic nestane. Pokud ji vsak strcim do prave, tak to prudce problikne a zarovka je spalena. Meli byste nekdo napad, co s tim je? Chyba v trafu nebo nekde jinde? Diky moc!!

A povodne tam bolo co? 12V alebo 24V ziarovka alebo nieco ine? Uz si to niekedy videl fungovat spravne? Co je vovnutri, jak to je zapojene? Ked uz nejde lave ani prave, tak bud to rozobrat a premerat a opravit, alebo vyhodit a kupit inu skrinku.