Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako privarit ulomeny pant na brane?

Dobry den,

na vchodovej branke som si vsimol ze jeden z dvoch pantov je takmer uplne ulomeny. Zlomena je ta cast pantu, ktora bola privarena o kridlo branky.

Mam moznost si pozicat zvaraci invertor, ale nikdy predtym som este nezvaral. Vedeli by ste mi poradit aku elektrodu na to treba a pripadne jednoduchy postup?

Urobil by som to asi takto:

- poskodeny zvar zbrusil az na zdravy kov karbobruskou
- kovovou svorkou stiahol pant a kridlo branky k sebe
- zvaril, oklepal a obrusil
- nastriekal farbou

Dakujem

a) koupit si balik elektrod. Rutilky nebo bazicky, invertor umi vsechno. Ja rad rutilky OK46.00.
b) zajit na srotak, sebrat tam nejakej material
c) naucit se rovny svary z leva do prava
d) naucit se stoupak
e) pokud uz nezbyli zadny elektrody, dokoupit
f) svarit pant stoupakem
g) nic nebrousit, jenom ocistit a prestrikat