Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slozeni pod podlahu

Dobry den. Mam dotaz. Chystam se na podlahu venkovniho dreveneho domku na naradi, ted dotaz ohledne podlahy. Zakladnu tvori tramkovy rost s podkladem geotextilie. Jaky je postup? geotextilie a pak kaminky na ktery je rost ulozen a nebo prvne kaminky na hlinu, geotextilie a pak rost? Spise me je vic sympaticky prvni postup geo+ kaminky ale necham to na radu. Dekuji.

Však základ je izolácia v prvom rade na ktorú si nasúkaj materiál podľa vkusu a nálady či finančných možností, aký len chceš, nech ti kvalitný matroš nehnije a netrpí vlhkosťou, tj nezhnije, nezrezne, "taky nekoroduje, vy tupci", ako hovorí klasik z dielne Švandrlíka v Čiernych pétépákoch.

ja mam zaklad z jednoho saru ztraceneho bedneni podsypany 15-20cm sterku, uprostred polozena geotextilie, na tom 20cm kacirku +-5cm pod uroven ztraceneho bedneni.. na tom stoji domek, za 3 roky se domek nepohnul, nic neprorusta, nic nehnije