Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Autokamera Platinium HX-901 - jak nastavit čas a datum?

Mám tuhle autokameru
[347731.jpg]
Nic moc, už mám lepší. Ale v dohledné době se chystám na delší cestu, mimo jiné po tankodromu, tak mne napadlo tuhle kameru resuscitovat a plácnout na zadní sklo - pro jistotu. Zkoušel jsem nastavit čas a datum, dostal jsem se metodou pokusu a omylu sem
[http://kutilska.poradna.net/file/view/4541-d6-jpg]
a dál mi to nejde. Z návodu co je k té kameře přiložený nejsem moudrý. Jak se dostat dál, abych datum a čas mohl nastavit?

BTW: Vzadu nemám vyvedenou autozásuvku, vnitřní baterka v kameře vydrží necelou hodinu. Uvažuji, abych nemusel natahovat v autě dráty, že si k té kameře koupím nějakou powerbanku. Máte někdo zkušenost, jestli je to dobrý nápad?

Zápasil jsem s tím a hledal na NETu a nic, při nastavování musíte potvrdit i tlačítkem nahrávání u pouštění nahoře, pak už to jde. Jsou debili, že to nenapsali do návodu, že ne jen tlačítka dole, ale i nahrávaní nahoře, je to jako Enter.