Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahradní vodárna

Dobrý večer, mám zahradní vodárna al-ko. Jsem s ní velmi spokojen,ale teď chci nějaký průtokový spínač (presscontrol) vodárna nemá tlakovou nádrž a chci ji používat pro wapku, zahradní sprchu atp. Potřebuji tedy nějaký tlakový spínač aby sepnulo při puštění vody. S jakým typem za rozumný peníz máte zkušenosti? Nechci tlakovou nádrž. Děkuji za rady.

Děkuji za rady. Koupil jsem Brio včera namontoval, je to přesně to co jsem chtěl. kropeni trávníku, zahradní sprcha, wapka, napouštění bazénu, hlídání běhu na sucho. Odzkoušeno zatím k plné spokojenosti. Tak snad čas neukáže něco jiného.