Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace domu

Dobrý den, prosím o radu, jak odizolovat venkovní obvody domu, viz. foto. Stále jsem měli plíseň v pokojích a až po odkrytí zeminy jsem zjistily, že je dům postaven na betonové desce, která je umístěna jen na kamenech. Moc prosím o každou radu. děkuji Jarešová

Sice jsem moc nepochopil dotaz, ale asi se ptáte, jak izolovat dům, proti zemní vlhkosti. Jedině vložením hydroizolačních materiálů pod dům. Podříznout, vrazit nerezové plechy. To je 100% účinněk.
Pak jsou různé chemie a elektrosmozy, s účinností nula až 60-70%, dle technilogie a použitých materiálů.