Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth reproduktor

Čau, potřeboval bych radu ohledně pořízení bluetooth repráku. Chci ho do dílny, abych mohl poslouchat písničky při prací, takže potřebuju něco odolnýho a aby tomu nevadil prach. A bluetooth chci z toho důvodu, že si ho chci brát třeba na chatu nebo na posezení s přáteli.

Ano mám. Stereo z duálních repro v něm moc nepoznáš.
Jinak se mi zvuk líbí.
Spárování s Nokií N8 nejde zesilovat zvuk z mobilu, jen při úplném zeslabení zvuk vypne. S Androidem jde zesilovat.
Dosah bluetooth na volném prostoru - zahrada - 50 metrů.
Blbě viditelný v brýlích na dálku ovládací prvky.
Rádio, SD karty, handsfree - má i mikrofon, bluetooth.
U rádia musí být USB kabel jako anténa.