Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamenný koberec - interiér

Zdravím a mám dotaz.
V poslední době je aktuální kamenný koberec a mě by zajímalo.
Pokud se do interiéru dává dlažba, tak se dává ještě soklový obklad.
Pokud se ale mluví o kamenném koberci, tak o soklu nikde ani zmínka. Ani na fotkách tento sokl není.
Ten se nepoužívá a umývá se i okolní zeď?
Díky za objasnění.

Raději nechat udělat od odborné firmy. My máme například položený kamenný koberec od firmy presstone. A dost se pozná rozdíl, když jsem viděl kamenný koberec u kamaráda, který si pokládal koberec sám.