Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuchyň Aroma - nebudete se jí někdo zbavovat?

Máme v kuchyni sestavu Aroma
http://bydleni.idnes.cz/rekonstrukce-kuchyne-0u0-/ kuchyne.aspx?c=A110723_190451_kuchyne_rez
Slouží nám už dlouho a snad ještě dlouho sloužit bude.
Ale přece jen za ta desetiletí na ní zahlodal zub času a leccos už by potřebovalo opravit.
Napadá mne zeptat se, zda se někdo té kuchyně nebude zbavovat. Že bych potřeboval (třeba i odkoupit za přiměřený peníz) nějaké zachovalé díly.
Nejvíc bych potřeboval obnovit tyhle zásuvky (koupil bych třeba i celou skříňku):
[http://kutilska.poradna.net/file/view/4519-aroma-j pg]
Případně kdyby někdo měl tip na nějaký bazar, kde by to nabízeli. Co jsem nedávno kvůli něčemu jinému obrážel nábytkové bazary, tak tam spíš vozí použitý nábytek z Německa a dalších států, kde tahle kuchyň asi moc nefrčí.

Předpokládám, že se rychle najdou zájemci o odkoupení všeho, kuchyň vypadá zachovale. Ale pokud by bylo možné koupit jen tu zásuvkovou skříňku (spíš jen za odvoz a flašku)...
Jde o to, že si tam zvykla chodit na záchod naše kočičí potvora a než jsme ji to odnaučili, na té spodní zásuvce to zanechalo stopy.