Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zařizování bytu

Ahoj, strašně ujíždím na nábytku a výbavě bytu z 70.-80. let a chci si tak kompletně vybavit byt.
Problém je v tom kde to vše sehnat v dobrém stavu? Bazary jsou plné ale když jsem někoho viděl jak se k věcem chová když je chce prodat tak nevím nevím.
Vím že existuje jedna nejmenovaná renovační firma ale tam mají jeden kus nábytku klidně za 8000-14000
Taky bych byl rád za nějaké foto vašeho obýváku pokud ho máte takto zařízený jen pro inspiraci.
Předem děkuju :-)

Dobrý den,
co takhle nový nábytek, který jen vypadá jako retro? Móda se přece pořád opakuje, takže věřím, že byste něco našel i v běžných obchodech, případně ve výprodeji. No a taky to můžete doplnit nějakými drobnostmi - já se třeba inspiruji na rokzeny.cz.