Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umyvanie motora felicia

Dobry den dnes som na svojej felicii 1.3 mpi umyval motor, naniesol som chemicky pripravok trochu rozotrel stetcom a oplachol vodou. Motor som umyval ked bol vychladeny avsak asi 3 minuty po umyti som frcal prec a teraz som cital ze by sa mal motor nechat uolne vysusit. Myslite ze som urobil moc zle tomu motoru, ked som hned isiel prec ?

Pokud jsi "odfrčel" pak o nic nejde. Pouze kdyby jsi nastříkal vodu do elektriky, mohl by být problém. :-?
Jinak mé krédo "příliš vody autu škodí". Má jí i tak dost při dešti a mokru. ;-)
A i v zimě je lepší studený "odchov", než teplá garáž. Pokud má sníh a led namrzlý a pokud se neohřívá, je to vždy lepší, než když "solanka" v teplé garáži "hlodá".3-[